autozłom

Skup złomu

Sprzedaż złomu sposobem na dodatkowy zarobek

Wielu ludzi na terenie całej Polski posiada różnego rodzaju odpady metalowe, złom czy też uszkodzone, zniszczone pojazdy, które nie nadają się do dalszego użytkowania ani naprawy. Dla wielu osób przedmioty te są zwykłymi śmieciami, jednak w rzeczywistości posiadają one sporą wartość, za którą wiele firm jest w stanie zapłacić duże pieniądze.

Wiązki kabli, odpady metalowe, aluminiowe, stare samochody – są to źródła surowców, które można odzyskać i wykorzystać ponownie w innych produkcjach, naprawach, itp. Nic więc dziwnego, że na terenie naszego kraju działa wiele punktów zajmujących się skupem i dalszą odsprzedażą złomu, który wbrew pozorom posiada sporą wartość.

Przykładem takiej firmy jest „Skup Złomu KUBUŚ” z Lublina, który działa w branży od 2004 roku. Przez wieloletni okres działalności udało się utworzyć punkty przyjmowania złomu, uszkodzonych pojazdów oraz elektrośmieci. Firma ta oferuje atrakcyjne stawki za wszystkie oddawane materiały. Dodatkowo w jej ofercie można znaleźć sprzedaż części samochodowych.

Bardzo ważna jest usługa demontażu i złomowania pojazdów. Osoby, które posiadają auta nienadające się do dalszego użytkowania, naprawy lub do sprzedaży mogą oddać swój pojazd na złom i otrzymać w zamian za to pieniądze. Wspomniana wyżej firma jest legalnie działającym przedsiębiorstwem i wystawia ona specjalne zaświadczenia o kasacji, dzięki którym pojazd można bezproblemowo wyrejestrować w urzędzie komunikacyjnym. Wszystko jest legalne, łatwe, przyjemne i wiąże się z dodatkowym dochodem dla osoby oddającej pojazd, złom lub elektrośmieci.

Serdecznie zapraszamy: http://www.skupzlomulublin.pl

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *