Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się

Ile kosztuje pomoc drogowa we Wrocławiu?

Wrocław jest jednym z większych i ważniejszych polskich miast położonym w województwie dolnośląskim. Jest to stolica tego województwa oraz całego regionu Dolnego Śląska. Na obszarze Wrocławia działa wiele firm, różnych instytucji, a także mieszka sporo osób, które na co dzień korzystają z różnych typów pojazdów mechanicznych. Duże zainteresowanie samochodami sprawia, że mamy również do czynienia z dużym popytem na usługi o charakterze motoryzacyjnym. Do tego grona zaliczają się usługi z zakresu szeroko pojętej pomocy drogowej.

Pixabay/Autor: Meromex

Koszt profesjonalnej pomocy drogowej na obszarze Wrocławia

Jeśli chodzi o koszty usług związanych z szeroko pojętą pomocą drogową we Wrocławiu to cena standardowego holowania na terenie tego miasta wiąże się z koniecznością wydatku na poziomie około 200-300 zł. Oczywiście cena ta wzrasta w przypadku holowania na dalszych dystansach czy też gdy pojawi się konieczność wykonania dodatkowych usług bezpośrednio na trasie. Wiele informacji na temat polityki cenowej konkretnej firmy można znaleźć on-line na oficjalnych stronach internetowych konkretnych fachowców.

Usługi oferowane przez porządną pomoc drogową

Warto pamiętać, że usługi związane z pomocą drogową i ich koszty nie wiążą się wyłącznie z holowaniem, ale również z wieloma innymi istotnymi działaniami. Typowy zakres usług pomocy drogowej obejmuje więc następujące działania:

  • holowanie pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych,
  • transport maszyn, motocykli oraz wielu innych typów pojazdów i ładunków na krótkich oraz dalekich dystansach,
  • zabezpieczanie miejsca zdarzenia drogowego,
  • dowóz paliwa,
  • drobne naprawy na trasie,
  • pomoc w odpompowaniu źle zatankowanego paliwa,
  • awaryjne uruchamianie aut (np. z rozładowanym akumulatorem, zalanymi świecami, itp.),
  • otwieranie aut w trybie awaryjnym.

Zalety profesjonalnych pomocy drogowych we Wrocławiu

Wyspecjalizowane pomoce drogowe działające na terenie Wrocławia, takie jak na przykład https://pomoc-drogowa-wroclaw.supermechanik.pl zatrudniają wykwalifikowanych oraz doświadczonych fachowców, którzy są w stanie wykazać się doskonałymi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Tacy specjaliści wiedzą jak radzić sobie ze standardowymi oraz trudniejszymi sytuacjami i problemami drogowymi. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług.