Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się

Nowa wyszukiwarka polskich pomocy drogowych

W dzisiejszych czasach pomoc drogowa jest bardzo ważną usługą, z której korzysta coraz więcej osób i firm. Nic w tym dziwnego, ponieważ rośnie liczba aut na polskich drogach oraz liczba osób posiadających uprawnienia do kierowania pojazdami. Zwiększające się natężenie ruchu na drogach sprzyja stłuczkom, nagłym awariom na drogach i innym zdarzeniom.

W związku z powyższym bardzo dobrym pomysłem jest posiadanie przy sobie danych kontaktowych do sprawdzonej firmy oferującej pomoc drogową. Jest to podstawowe zabezpieczenie, dzięki któremu będziemy mogli wezwać fachowców, gdy przydarzy się nam coś niemiłego na drodze. W przypadku dalszej trasy może to być niepraktyczne, ponieważ będzie trzeba czekać na pomoc bardzo długo. Lepiej jest więc posiadać dostęp do bazy firm oferujących taką pomoc w całej Polsce.

Bardzo przydatna okazuje się ogólnopolska wyszukiwarka pomocy drogowych działająca pod adresem pomocdrogowa.info. Jest to serwis z bardzo bogatą bazą danych firm specjalizujących się w holowaniu pojazdów, naprawach w terenie, dowozie paliwa, wulkanizacji mobilnej, itp. Dzięki temu serwisowi można znaleźć wizytówki firm działających w praktycznie każdym zakątku naszego kraju. Jest to niezwykle wygodne, ponieważ znalezienie pobliskiej firmy wiąże się z krótkim czasem oczekiwania na przyjazd lawety oraz z mniejszymi kosztami realizacji usługi.

Samo działanie serwisu jest bardzo łatwe. Wystarczy wpisać nazwę miejscowości lub skorzystać z bardzo skutecznego systemu geolokalizacji (obsługuje się go jednym kliknięciem), aby ustalić swoje położenie i znaleźć najbliższe firmy. Istnieje też możliwość wyszukiwania firm działających na autostradach oraz drogach ekspresowych. Strona działa bezproblemowo na laptopach, tabletach i smartfonach, więc nikt nie powinien mieć dostępów do bazy danych.