BMW planuje wprowadzenie na rynek nowego modelu X7, którego pierwsze prototypy charakteryzują się doskonałą wszechstronnością przedstawioną podczas testów w klimacie polarnym, na pustyniach oraz autostradach.

BMW X7 to pojazd typu Sports Activity Vehicle, który ma za zadanie zawojować segment samochodów o charakterze luksusowym. Przed wprowadzeniem go na rynek niezbędne jest jednak przeprowadzenie szeregu testów, które sprawdzą i potwierdzą jego możliwości. Wcześniej udało się przeprowadzić testy w mrozie, śniegu i lodzie na obszarze podbiegunowym. Teraz przyszedł czas na testy w gorętszym pustynnym klimacie, na trasach żwirowych, w miastach i autostradach. W praktycznie każdych warunkach klimatycznych i przy różnych stylach jazdy (liczne zakręty, częste przyspieszanie i hamowanie, jazda z wysoką prędkością) model BMW X7 potwierdził swoje doskonałe właściwości jezdne.

Najważniejsze cechy BMW X7

Nowy model BMW charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem, przestronnym wnętrzem oraz nowoczesną technologią układu napędowego i zawieszenia. Oprócz tego istotną cechą charakteryzującą ten pojazd jest wysokiej jakości ekskluzywne wyposażenie zapewniające ciekawe, ekskluzywne doznania podczas jazdy. Auto daje ogromną przyjemność z jazdy i łączy w sobie doskonałe właściwości terenowe oraz świetną dynamikę jazdy na drodze charakterystyczną dla aut typu Sports Activity Vehicle. Planowana premiera nowego modelu BMW X ma mieć miejsce pod koniec 2018 roku. Producent przy pomocy modelu chce jeszcze bardziej zawojować klasę pojazdów luksusowych.

Prototypy nowego modelu BMW są produkowane w zakładach tej firmy mieszczących się w mieście Spartanburg. Modelem tym zajmuje się centrum rozwojowe mieszczące się w Stanach Zjednoczonych w Południowej Karolinie i to właśnie tam odbędzie się seryjna produkcja tego pojazdu.

Nowe modele BMW X7 charakteryzują się imponującymi wymiarami oraz harmonijnymi proporcjami. Łączą one uniwersalny, sportowy charakter z wyjątkowością. Wnętrza tych pojazdów są luksusowe i wyrafinowane. Pod względem technicznym samochody te doskonale radzą sobie z różnymi stylami jazdy, różnymi warunkami drogowymi oraz klimatycznymi. Auta te już przekonały do siebie kierowców testowych, którzy doceniają ich nowoczesność, wszechstronność i luksus. Pozostaje tylko czekać na oficjalną premierę.

Źródło: Materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *